.

.

апсуј Зимски Палта За Жени - Еднобојна Јакна Со Долги Ракави Топла Крзнена Отворена Предна Надворешна Облека

апсуј Зимски Палта За Жени - Еднобојна Јакна Со Долги Ракави Топла Крзнена Отворена Предна Надворешна Облека

DEN 0.33
Износ

Меки крзнени јаки може да се отстранат по желба за да се создадат два различни стилови на облека. Трајно стилска облека и совршена јакна за поврзување на вашиот сезонски плакар лесна мека ткаенина за удобна женствена лесна за носење,без брчки.Специјалниот дизајн ве прави попривлечни и ве загрева.Кашмир и волнена ткаенина, со џебови од двете страни, е најдобриот избор за повеќето луѓе сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил На Боја : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Женски Капут. Меката постава од руно се чувствува одлично на допир и во комбинација со неговата неверојатна изолација, обезбедува одлична заштита од ветер и ниски температури за да ве стопли во студената зима. Со два џебови за сечење од двете страни на облеката, вашите раце лесно можат да се лизгаат внатре и надвор и сепак да ви овозможат безбедно и удобно да ги чувате вашите personal работи. Јакната од вештачки велур сега може да се носи со многу предмети. Обидете се да го спарите ова крзнено палто до колена со слаби панталони и пар кожни потпетици, што ќе биде елегантен избор.

R

Им се допаѓа и на купувачите