.

.

Турили Женски Јакни Дами Клиренс, Модни Жени Цврста Стоечка Јака Кардиган Надолу Јакна Надворешна Облека Обложена Палто

Турили Женски Јакни Дами Клиренс, Модни Жени Цврста Стоечка Јака Кардиган Надолу Јакна Надворешна Облека Обложена Палто

DEN 3.33
Износ

Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Сезона : Aut / Зима Пол : Женски Повод : Секојдневен, Моден Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Цврст Ракав : Долга Дебелина : Пакетот за задебелување вклучува : 1 Компјутерски Женски Капут_ Материјал : 100% полиестер. мека Плетена, лесна ,пријателска за кожата, многу удобна за носење.Совршен Јакна Мантил Надворешна Облека Кардиган. €Карактеристики : моден фронт за 2020 година, Секојдневно лабаво вклопување и елегантен, Ласкав, прекрасен врв. ①Прилики : овој капут е совршен заumn, зима. Топло и удобно, Добро усогласено со сите алишта. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 БИСТА : 92см/36,22" Ракав : 58см/22,83" Должина : 43см/16,93" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80" Ракав : 59см/23.23 "Должина : 44см/17.32". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 45см/17.72". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94 "Ракав : 61cm/24.02" Должина : 46cm/18.11 " Жените маици дозвола под 1 10. Женски зимски палта меки долна облека со средна должина плус големина. Дозвола за женска облека. Зимски јакни кошули палта за жени. Плус големина палта за зима.

R

Им се допаѓа и на купувачите