.

.

Зодани Жени Божиќна Кардиган Снегулка Печатена Јакна Лесна Надворешна Облека Лабава Божиќни Кардигани Надворешна Фигура XL

Зодани Жени Божиќна Кардиган Снегулка Печатена Јакна Лесна Надворешна Облека Лабава Божиќни Кардигани Надворешна Фигура XL

DEN 799.84
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Божиќна Кардиганска Јакна, Божиќни Кардигани, Надворешна Облека Тип На Кардиган Шема : Снешко/Снегулка Печатење Боја : Како Што Е Прикажана Сликата (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Spandex Neckline : отворена Предна Должина : Должина На Ракавот Со Средна Должина : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Овој Божиќен Кардиган со долги ракави изработен со мека лесна ткаенина што дише, навистина удобен за носење. 2. Овој Божиќен кардиган со долги ракави за жени е навистина трендовски и корисен со 2 вметнати џебови. Лесен дизајн со отворен преден дел и јака од шал ви овозможуваат да изгледате мрзливо. Оваа мода за жени кардиган отворен фронт е мора да имаат во вас гардероба.3. Лесно се спарува со бела маичка и фармерки,и изгледа одлично со сите панталони за фустан во боја4. Совршен За Божиќ, Божиќ, работна канцеларија, училишта, училница, црква, собир, состаноци, конференција, дом, куќа, ресторан, игра, свадба на отворено итн.5. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Божиќен Кардиган (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Божиќни Кардигани За Жени, Долги Ракави Кардиган Облека, Дами Божиќ Кардиган. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Жените Зимски Кардигани Се Направени од Лесна Мека Руно Ткаенина,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Жените Секојдневен Божиќ Кардигани Карактеристики Снешко Печатење, Мек И Удобен Материјал, Мода Божиќ Печатени, Две Странични Џебови, Лабава Стил Може Да Одговара На Повеќе Тело За Дами. Повод-Женските Кардигани Се Одлични за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите