.

.

Виада Јакни За Жени Решетки Печатење Палто Зимска Кошула Долги Ракави Надворешна Облека Блуза

Виада Јакни За Жени Решетки Печатење Палто Зимска Кошула Долги Ракави Надворешна Облека Блуза

DEN 952.16
Износ

Мода Женски Решетки Печатење Палто Зимска Кошула Долги Ракави Надворешна Облека Блузакарактеристики : Карактеристики : Секојдневен Капут,Печатење,Долги Ракави, Стилски и моден дизајн. Материјал : Полиестер, Направен од ткаенина, лесен мек и удобен. Палтото го Прави Повеќе Топло и привлечно за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Type/Пролет/Винтергендер : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатење Јака : Јака За Превртување : Секојдневна, Модна Должина : Редовна Должина на Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Големина На Палтото : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 48см/18.90" Рамо : 63см/24.80 "Должина : 74см/29.13" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 115см/45.28 "Ракав : 49см/19.29" Рамо : 64.5 см/25.39 "Должина : 75см/29.53" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 50см/19.69" Рамо : 66см/25.98 "Должина : 76см/29.92" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 125cm/49.21 "Ракав : 51cm/20.08" Рамо : 67.5 cm/26.57 "Должина : 77cm/30.31" Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 133cm/52.36 "Ракав : 52cm/20.47" Рамо : 69.5 cm/27.36 "Должина : 78cm/30.71". Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. Перење : Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка,забранете белење, користете кеси за перење ако користите машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите