.

.

Женска Мода Обична Ноќта На Вештерките Печатена Кардиган Јакна Со Долги Ракави Со Средна Должина

Женска Мода Обична Ноќта На Вештерките Печатена Кардиган Јакна Со Долги Ракави Со Средна Должина

DEN 2.67
Износ

Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 50см/19,69" Ракав : 59см/23,23" Должина : 85см/33,46"Големина : М Биста : 116см/45,67" Рамо : 51см/20,08" Ракав : 60,5 см/23,82" Должина : 86см/33,86"Големина : Л биста : 122см/48.03" рамо : 52см/20.47" ракав : 62см/24.41" должина : 87см/34.25"големина : xl Биста : 128см/50.39" рамо : 53см/20.87" ракав : 63.5 см/25.00" должина : 88см/34.65"големина : Xxl биста : 136см/53,54" рамо : 55см/21,65" ракав : 65см/25,59" должина : 89см/35,04"големина : хххл Биста : 143см/56,30" Рамо : 57см/22,44" Ракав : 66,5 см/26,18" Должина : 90см/35,43"Големина : xxxxl биста : 151cm/59.45" рамо : 59cm/23.23" Ракав : 68cm/26.77" должина : 91cm/35.83"Големина : Xxxxl биста : 159cm/62.60" рамо : 61cm/24.02" ракав : 70cm/27.56" должина : 92cm/36.22"стил : Секојдневен, моден ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме оставете ни порака.Пол : Женскивклучува : 1 ПАРЧЕ кардиган метод за перење јакна : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење : Точно По големина информации За производот Совршен за излегување, канцеларија, зима на отворено, состанување, забава, одмор или секојдневно слободно време.+ Совршено слабеење на градите и половината крива. Погоден за совпаѓање со слаби фармерки, хеланки или чизми итн.€ Модерен дизајн погоден за секојдневен уличен изглед, деловна облека, стил на работа во канцеларија, слободно време, секојдневен живот, одмор, секојдневен и така натаму.Сезона : Сите Сезоникарактеристики.●Женска секојдневна кардиганска јакна, погодна за aut, зима и пролет. Погоден за секојдневно носење, работа, училиште, запознавање, спорт, одмор, улична облека. Спарете го со фармерки или хеланки и потпетици/чизми, ќе бидете ѕвезда на толпата.Оваа женска секојдневна јакна е изработена од висококвалитетна ткаенина, удобна и издржлива. Quistical DESIGN-женски стил, елементи За Ноќта на Вештерките, меки и удобни. Модерен и модерен дизајн, уникатниот дизајн ја покажува грациозната фигура. Лабавата и секојдневна верзија е многу тенка и погодна за повеќето луѓе. Quocadion ford-овој женски врв за кардиган е погоден за повеќето прилики, особено за забава За Ноќта на Вештерките, носете го и ќе бидете најатрактивното присуство на вашата забава За Ноќта на Вештерките!. - Овој врв работи совршено со потпетици, сандали, чизми до колена, чизми, хеланки и многу повеќе . ●ДОБРИ ПОДАРОЦИ нудиме висококвалитетни и сигурни женски блузи со елементи За Ноќта на Вештерките, совршени за подарување на вашите пријатели и семејство за време на фестивали како Ноќта на Вештерките за да го подобрат нивниот шарм, сигурен сум дека ќе го сакаат овој подарок.

R

Им се допаѓа и на купувачите