.

.

КАИЧ Палта За Жени Жени Обични Цврсти Споени Двојни Копчиња Кардиган Со Долги Ракави Џебна Јакна Лабаво Палто Зимски Елеци За

КАИЧ Палта За Жени Жени Обични Цврсти Споени Двојни Копчиња Кардиган Со Долги Ракави Џебна Јакна Лабаво Палто Зимски Елеци За

DEN 431.84
Износ

Жените Обични Цврсти Споени Двојни Копчиња Со Долги Ракави Кардиган Џеб Јакна Лабава Палто Зимски Елеци За Женидизајн може да ве направат повеќе и виталност. Многу кул за носење, Нов Изглед. Овој лесен, Резервоар Е совршен за тие денови!. Сезона : umn, Зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневен, Забава, Јога. Материјал : мешавина од памук. Тип На Шема : Кариран. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долги ракави. должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женско Палто Основна Јакна За Јака За Ревер За Жени Дизајнирана со Засечен Ревер, Обложено Рамо, едно предно Копче и Два Функционални Џебови. Жените Обични Јакни Мека, Дише И Лесна Ткаенина, може да се Носат Во текот на Целата година. Затворање На Копчето.

R

Им се допаѓа и на купувачите