.

.

Псиакги јакни за жени Жени Обични Модни Светки Светки Пенливи Кардиган Јакна Црвена + XL

Псиакги јакни за жени Жени Обични Модни Светки Светки Пенливи Кардиган Јакна Црвена + XL

DEN 431.84
Износ

Жени Обични Модни Урбани Светки Од Светки Пенлива Кардиганска Јакна Карактеристики : 100% Полиестерпул на затворањематеријален Полиестерски Спандекс.Функција Отворен Преден Дел, Долг Ракав,Надуен Ракав,Целиот Свет со Наредени,Цврста Боја, Јакна за Култури.Сјајна и светкава јакна со светки, ве тера да блеснете ноќе и да се издвојувате од толпата.Уникатен стил, ве прави поубави, модни и елегантни.Прилики Совршени За Вечера, Забава,Клуб,Матурска,Ноќно Излегување,Состанок,Свадба,Свечена, Вечерна и Секојдневна итн.Лесно е да бидете во пар со горниот дел од резервоарот или маичката внатре и вашите омилени панталони или хеланки,здолниште,фустан,доволно елегантни.Дизајнот може да ве направи повеќе и виталностмногу кул за носење, Нов Изгледоваа лесна, Блузи за Резервоари е совршена за тие денови!Сезона : Type,Зимски Пол : Женска Прилика : Секојдневна,Забава,Јогаматеријал : Тип На памучна мешавина : Кариран Стил : Лежерна должина на Ракавот : Должина На Долги ракави : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Капут преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . + Табела Со големини Големина : М Биста : 92см/36.22" Ракав : 62см/24.41" Рамо : 38см/14.96" Должина : 51см/20.08" Големина : Л Биста : 96см/37.80" Ракав : 63см/24.80" Рамо : 39см/15.35" Должина : 52см/20.47" Големина : xl Биста : 100cm/39.37" ракав : 64cm/25.20" рамо : 40cm/15.75" должина : 53cm/20.87" големина : xxl Биста : 104cm/40.94" ракав : 65cm/25.59" рамо : 41cm/16.14" должина : 54cm/21.26" големина : xxxl Биста : 108cm/42.52" ракав : 66cm/25.98" рамо : 42cm/16.54" должина : 55cm/21.65". Пакетот вклучува : 1x јакна. Материјал на производот : полиестер. Стил на облека : модерен, удобен, секојдневен. Прилики за употреба на облека : погоден за празници, работа и секојдневно носење. Како да се мие : Рачно перење и машинско перење, закачување или сушење.

R

Им се допаѓа и на купувачите