.

.

Уникатни поволни цени, женски исечени долги ракави, ноч лап -крзно меки палто

Уникатни поволни цени, женски исечени долги ракави, ноч лап -крзно меки палто

DEN 548.64
Износ

Стил со пар фармерки, хеланки, долги плетени здолништа и чизми за модерен зимски изглед. Повод : Танц, ноќен клуб, свадба, коктел, датира, викенд, забава ноќ, црква, капела. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Моделот носи големина XS. (Висина 5'7 ", градите 35 ", половината 24 ", колк 35 ", тежина 120 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите максимална гартива за гарнитури- -Тотална должина на должина - 43 2/8 37 22 4/8s - 45 2/8 39 22 7/8m 47 2/8 41 - 23 2/8 L - 50 3/8 44 1/8 - 23 7/8xl - 53 4/8 47 2/8 - 24 3/8 повеќе Стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски исечени долги ракави, ноч лап, меки од меки од крзно од крзно : 100% полиестер. Поставена : 100% полиестер. Спуштете ја јаката. Излезена лапа. Увезени. Наклон џебови. Суво чистење. Железо на тивок оган.

R

Им се допаѓа и на купувачите