.

.

Џемпер за жени сендкилвомен, Женски Кардиган Со Долги Ракави Лесен Капут Обичен Есенски Печатен Врвен Џемпер Со Џебови

Џемпер за жени сендкилвомен, Женски Кардиган Со Долги Ракави Лесен Капут Обичен Есенски Печатен Врвен Џемпер Со Џебови

DEN 1.00
Износ

Големина : С Биста : 110см/43,31" Ракав : 59см/23,23" Рамо : 41см/16,14" Должина : 85см/33,46"Големина : М Биста : 115см/45,28" Ракав : 60см/23,62" Рамо : 42,5 см/16,73" Должина : 86см/33,86"Големина : Л биста : 121см/47.64" ракав : 61см/24.02" рамо : 44см/17.32" должина : 87см/34.25"големина : xl Биста : 127см/50.00" ракав : 62.5 см/24.61" Рамо : 45.5 см/17.91" Должина : 88см/34.65"Големина : xxl Биста : 133cm/52.36" Ракав : 64cm/25.20" Рамо : 47cm/18.50" Должина : 89cm/35.04"Големина : Xxxl биста : 141cm/55.51" ракав : 65.5 cm/25.79" рамо : 49cm/19.29" должина : 90cm/35.43"Големина : xxxxl биста : 149cm/58.66" Ракав : 67cm/26.38" рамо : 51cm/20.08" должина : 91cm/35.83"Големина : xxxxl биста : 157cm/61.81" ракав : 68.5 Cm/26.97" рамо : 53cm/20.87" должина : 92cm/36.22"повод : секојдневен,1 парчиња палто : слободно време : стандарден Материјал : оваа основна кардиганска јакна Е Изработена од ткаенина, која е мека, удобна, еластична, лесна, но непроѕирна. Машинско перење и сушење брзо без избледување или намалување.Повод : Совршен за секојдневен живот секојдневно носење, семеен собир, одмор, шопинг, состаноци, забава, плажа, канцеларија, улица итн. Погоден за пролет ,umn и зима.Одговара : Точно на методот на перење големина : рачно перење во ладна вода, Висат Или линија Тип на сува шема : печатење носење : оваа секојдневна јакна има удобно вклопување и стилски изглед, што може подобро да ја покаже вашата фигура. Совршено е со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или јога панталони.Пол : Женска Големина : ве Молиме погледнете ја "Табела со Големини" лево и препорачаната големина подолу пред да нарачате.Забелешка : Различни екрани на екранот ќе имаат дисплеј за разлика во боја и ќе има грешки во рачното мерење. Ве молиме погледнете ја табелата со големини кога купувате производи!Должина : редовникарактеристики : Долги ракави, дизајн на отворен плакет. Со стилски принт на предната и задната страна, лесно ги покрива стомакот и долната област. Дишење одговара. Изберете од различни различни дизајни за печатење за да го покажете вашиот уникатен стил. Лесниот кардиган е достапен во цврсти бои за лесно спарување со лежерна или модерна облека, со два џебови преден и лабав дизајн на елече за да ја комплиментирате вашата фигура. носете го за секојдневен, ноќен клуб, состаноци, свадба, наметка, матурска, секојдневно носење, враќање дома, работа, бизнис, канцеларија, вечерна забава, коктел, на отворено, одмор, плажа и друга специјална пригода. УБАВ ПОДАРОК : Модерен и секојдневен стил, добар избор е дали ќе го носите сами или ќе го подарите на вашето семејство и пријатели.

R

Им се допаѓа и на купувачите