.

.

Shpwfbe Блејзери За Жени Паѓаат Облека За Жени Женски Цветни Патент Обична Јакна Палто Ретро Женски Капут Кардиган За Жени Бела Л

Shpwfbe Блејзери За Жени Паѓаат Облека За Жени Женски Цветни Патент Обична Јакна Палто Ретро Женски Капут Кардиган За Жени Бела

DEN 0.33
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96СМ/37.8 "Ракав : 59см/23.2" Должина : 68СМ/26.8". Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 101СМ/39.8 "Ракав : 60.2 см/23.7" Должина : 69.2 см/27.2". Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106СМ/41.7 "Ракав : 61.4 см/24.2" Должина : 70.4 см/27.7" . Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 111cm/43.7 "Ракав : 62.6 cm/24.6" Должина : 71.6 CM/28.2 " Стил - Женски Секојдневен Отворен Преден Блејзер Костум, Работна Канцеларија Кардиган Јакна Облека. Карактеристики : Еластиката на појасот обезбедува персонализирано вклопување и ја зголемува линијата на половината. Лабавото вклопување е идеално за секојдневно или спортско. Повод-Погоден За Секојдневен, Носење На Работа, Канцеларија, Бизнис, Формален, Паметен Секојдневен, Интервју, Состаноци или Некои Специјални Прилики Во Пролет, Лето, Fall, Зима. Натпревар - Заврши Ти Шик Изглед Со Резервоарот Врвот И Тексас Панталони, или Пар Со Копчето Надолу Кошула и Молив Здолниште За Професионален Ансамбл. Жени Fall Мода 2023 Блејзери За Жени Кошули Со Долги Ракави За Жени Елек За Жени Зимски Палта За Жени Есенски Џемпери За Жени Кардиган За Жени Есенска Облека За Жени 2023 Женски Врвови Женски Џемпериrenchови Палта За Жени Загреана Јакна Блузи За Жени Облечени Секојдневни Јакни За Жени Блузи За Жени 2023 Дуксери За Жени Зимска Облека За Жени Јакна За Дожд Женски Загреан Елек Кожна Јакна Женски Врвови Тексас Кошула Женски Тексас Елек Тексас Јакна За Жени Џемпери За Жени Преголем Дуксер За Жени Зимски Јакни За Жени Женска Облека Ватиран Јакни За Жени Деловна Секојдневна Облека За Жени Кардигански Џемпери За Жени Џемпер Елек Есенски Облеки За Жени Есенски Јакни За Жени 2024 Плус Големина Есенски Тимови За Жени Блејзери За Жени Бизнис Секојдневен Тексас Врвни Женски Модни Роденденски Подароци За Жени Подароци За Женска Облека. Жените Дами Ретро Цветни Патент До Бомбардер Јакна Повик Палто Надворешна Облека ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Совпаѓајте со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн. 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Винтергендер : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Декорација На Полиестер : Џебови Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 280~310g (S-XL) што добивате : 1pc Женски Капут.

R

Им се допаѓа и на купувачите