.

.

Уникатни поговори за женски измешани скривачки единечни градини за надворешни работи

Уникатни поговори за женски измешани скривачки единечни градини за надворешни работи

DEN 1.67
Износ

Со кадифен рака и нежна нијанса, ова палто со едно гради изгледа и се чувствува неверојатно меко. Палто со долги ракави комплетно со изречена лапа, две џебови од размавта и предно затворање на копчињата на долга силуета. Плоча со единечна гради ја насочува силуетата на класичен стилски палто, завршена овде со лаптопи и џебови од размавта. Моделот носи големина xs. (Висина : 5'7 ", Градите : 32 1/4 инчи, половината : 24 3/8 инчи, колк : 33 7/8 инчи, должина на рамото : 14 3/8 инчи, тежина : 99 1/4 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина - Гртот на градите - Полето на половината - Вкупна должина - Ширина на рамото - 36 1/4 - 31 1/2 - 33 1/2 - 14 5/8s - 38 1/4 - 33 1/2 - 33 7/8 - 15 1/8m 40 1/8 - 35 3/8 - 34 1/4 - 15 5/8 L - 43 1/4 - 38 5/ 8 - 34 5/8 - 16 3/8xl - 46 1/2 - 41 3/4 - 35 - - 172 XL - 48 7/8 - 44 1/8 -35 1/2 - 17 3/43 XL - 51 1/8 - 46 1/2 - 36 18 3/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за женски измешани лаптопи со единечна облека со долги палто со должина од 100% полиестер. Увезен. Единствена дојка. Prontебови од предни размавта. Назад отвор. Целосно наредени. Суво чиста или рака измијте го ладно со како боја, топло железо.

R

Им се допаѓа и на купувачите