.

.

Пајл Дами Полн Зуп Меки Мантили Секојдневна Празнична Јакна Еднобојна Зимска Топла Палто Надворешна ОБЛЕКА Сива 4XL

Пајл Дами Полн Зуп Меки Мантили Секојдневна Празнична Јакна Еднобојна Зимска Топла Палто Надворешна ОБЛЕКА Сива 4XL

DEN 1.33
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиган Јакна, Зимски Топли Палта, Надворешна Облека Јакна, Качулка Тип На Шема На Капут : Еднобојна, Патент, Дуксери, Меки, Врвка За Влечење Боја : Каки, Црвена, Виолетова, Сива, Зелена, Црна, Сина (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја големината табела За Избор Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексно Деколте : Ѓердан Со Качулка : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Овој капут има цврста боја, долг ракав, кардиган, врвка за влечење, полн патент, дуксери и врат со качулка.2. Тој е дизајниран да биде за создавање пообична лабава форма. 3. Преден патент и отворен преден кардиган за лесно прилагодување на топлината и удобноста.4. Нејасни руно меки дебели палто ве одржуваат топло во зима.5. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Зимски Капут (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Зимски Топол Капут За Жени, Долги Ракави Кардиганска Облека, Дами Трендовски Капут со Качулка. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Женските Зимски Јакни Се Изработени од Лесна Мека Ткаенина од Руно,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Жените Меки Обични Јакна Палто Карактеристики Со Качулка, Преден Патент, Мек И Удобен Нејасен Руно Материјал, Модна Цврста Боја, Кардиган Со Врвки За Влечење, Лабав Стил Може Да Собере Повеќе Тело за Дами. Повод-Женската Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите