.

.

Тдокотот Обични Јакни-В-Вратот Обичен Хауба Долг Ракав Цврст лаксиран Фит Жените Паѓаат Мода Зелена Л

Тдокотот Обични Јакни-В-Вратот Обичен Хауба Долг Ракав Цврст лаксиран Фит Жените Паѓаат Мода Зелена Л

DEN 2.33
Износ

Обични Јакни Од Тдокотот-Модни Секојдневни Долги Ракави В-Врат Лабава Облека Без Качулка Маица Есенска Партија Блуза Блузи Зелена лтодкот женска јакна, со својата лесна и мека ткаенина, класичен и минималистички дизајн го прави прилагодлив за секој ансамбл, што го прави одличен избор за секојдневна или работа. СОВЕТ!!!Постојат некои разлики помеѓу нашите големини на облека и стандардните големини што се користат во Соединетите држави, затоа не заборавајте да се повикате на табелата со големини што ја даваме за да ја избереме облеката со точна големина.Премиум Услуга : 30-ДНЕВНА Заштита На Купувачот.Враќање И Гаранција За Враќање На Парите! Така, можете да ги купите нашите Секојдневни Јакни со доверба!. Големина Табела : (Л )Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88-100см/34.65-39.37 "Ракав : 64см/25.20" Должина : 52см/20.47 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92-104см/36.22-40.94" Ракав : 65см/25.59 "Должина : 53см/20.87" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96-108см/37.80-42.52 "Ракав : 66см/25.98" Должина : 54см/21.26 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100-112см/39.37-44.09 "Ракав : 67см/26.38" Должина : 55см/21.65 " Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 104-116см/40.94-45.67 "Ракав : 68см/26.77 " Должина : 56см/22.05". Дополнителни Спецификации : Врвни Бои : Големина На Green Top : LSeason : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Полиестер,Тип На Spandex Pattern : Цврст Стил : Секојдневна,Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Суво Пакување Со Линија : 1 ПАРЧИЊА Жени Паѓаат Врвови. Забелешка : Купете повеќе парчиња за подобра цена!!!. Пребарување клучни зборови : жени fall мода 2022,женски палта,Есенски Блузи За Жени,Есенски Јакни За Жени,зимски палта за жени,Денот на Благодарноста,намалена цена,Флеш Избор,женски блузи,божиќни подароци,популарни,Женски Пауни,божиќен клиренс,Женски Палта И Јакни,Модни враќања,фармерки за жени,Заштеда на облека,палто со плус големина,женска облека,божиќни подароци за жени,заштеда на голем празник,Зделки за црн петок 2022 Година,петок 13-та колекција,Зделки За Црн Петок.

R

Им се допаѓа и на купувачите