.

.

Капчиња Кардиган Стабилна Облека Женска Fashion И Зимска Мода Секојдневен Печатен Кардиган Јакна Со Средна Должина Со Долги Ракави Флуоресцентна Зелена XL

Капчиња Кардиган Стабилна Облека Женска Fashion И Зимска Мода Секојдневен Печатен Кардиган Јакна Со Средна Должина Со Долги

DEN 655.68
Износ

Женска Есенска И Зимска Модна Секојдневна Печатена Кардиганска Јакна Со Средна Должина Со Долги Ракави Женска Есенска И Зимска Модна Секојдневна Печатена Кардиганска Јакна Со Долги Ракави Со Средна Должина : Печатена, Мека, Удобна и Лежерна.Добро за работа и викенд, облечете се нагоре или надолу. Совршен избор за сите сезони.Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти.Прилики : Пролет, Лето, Fall, Секојдневен, Основен, Датум, Забава, На Отворено, Плажа. Лесен за различен стил на облека или надворешно носење.Моден дизајн, Сосема Нов, квалитетен!Сезона : Aut, Зимски Пол : Женоказија : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпатер Тип : Должина На Печатење : Целосна Дебелина На Ракавот : Стандардниот Пакет вклучува : 1 ЕЕЗ Coat Size Bust Shoulder Sleeve Lengths110cm/43.31"42cm/16.54"59cm/23.23"79cm/31.10"M116cm/45.67"43cm/16.93"60cm/23.62"80cm/31.50"L122cm/48.03"44cm/17.32"61cm/24.02"81cm/31.89"XL128cm/50.39"45cm/17.72"62cm/24.41"82cm/32.28"XXL134cm/52.76"46cm/18.11"63cm/24.80"83cm/32.68"XXXL140cm/55.12"47cm/18.50"64cm/25.20"84cm/33.07"XXXXL146cm/57.48"48cm/18.90"65cm/25.59"85cm/33.46"XXXXXL152cm/59.84"49cm/19.29"66cm/25.98"86cm/33.86" ткаенината е мека и удобна, лесна и еластична. Погоден за целогодишно носење, одржувајте удобен стил, е задолжителен за вашата гардероба. Совршено одговара на секоја облека со сорти на бои што лесно се совпаѓаат. Погоден за сите прилики, секојдневниот живот, канцеларијата, занимањето и забавата итн., создавајќи модерна и релаксирачка атмосфера. Машинското перење и миењето раце се прифатливи/не се сушат/пеглаат на ниска температура/не натопуваат и избелуваат.

R

Им се допаѓа и на купувачите