.

.

Хунпа Жени Мода Кариран Печатење Надворешна Облека Зимски Ревер Со Долги Ракави Долга Јакнаrenchот Палто Со Виолетова Јакна Со Качулка

Хунпа Жени Мода Кариран Печатење Надворешна Облека Зимски Ревер Со Долги Ракави Долга Јакнаrenchот Палто Со Виолетова Јакна

DEN 431.84
Износ

Женска Модна Карирана Облека За Печатење Зимски Ревер Со Долги Ракави Долг Јакнаrenchот Палто Со Виолетова Јакна Со Качулка Карактеристики : затворање на копчето предно,гроздобер тартан шема,јака со долга кошула со превртување врвот со два странични џебови и 2 џебови за градите за жени кои користат удобна,без пилинг и издржлива полиестерска обвивка,оваа опуштена фит четкана долга карирана обвивка палто за Патување,Работа,Ноќевања Надвор,Лежерно Класичен И Опуштено Вклопен Дизајн На Сплит,Шик и Елегантен Средно Долг Гингам Преку кошули палта,доволно дебели за пролет,aut,зима, со блуза,маици,џемпери,фармерки,хеланки,,чизми стандардна големина на сад. Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања.Сезона : Aut, Зимски Пол : Женска Прилика : Секојдневна, Забава, Материјал За Плажа : Тип На памучна мешавина : Стил На Печатење : Лежерна должина на Ракавот : Должина На Долги ракави : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Coat Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengths483496cm/37.80"43cm/16.93"60cm/23.62"118cm/46.46"M61036100cm/39.37"44cm/17.32"61cm/24.02"119cm/46.85"L81238104cm/40.94"45cm/17.72"62cm/24.41"120.5 cm/47.44"XL101440110cm/43.31"46cm/18.11"63cm/24.80"122cm/48.03"XXL121642116cm/45.67"47cm/18.50"64cm/25.20"124cm/48.82"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37.80"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 118cm/46.46"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 100cm/39.37"Shoulder : 44cm/17.32"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 119cm/46.85"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104cm/40.94"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 120.5 cm/47.44"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 110cm/43.31"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 122cm/48.03"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 116cm/45.67"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 124cm/48.82" Зимски палта за жени. Стилски, тенок, тенок, опуштен, едноставен Палто Од Јакна. Изработени од удобна кожа-пријателска, мека ткаенина. Дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршен заumn и зима. Лесно Се Облекуваат Со Слаби Фармерки или Хеланки и Стилски Чизми.

R

Им се допаѓа и на купувачите