.

.

Палто Женски Моден Секојдневен Печатен Костум Долг Ракав Лабав Удобен Кардиган Капут Црн Женски Евтин Мантил

Палто Женски Моден Секојдневен Печатен Костум Долг Ракав Лабав Удобен Кардиган Капут Црн Женски Евтин Мантил

DEN 431.84
Износ

ЕЛФИНДЕА Палто Женски Моден Секојдневен Печатен Костум Долг Ракав Лабав Удобен Кардигански Капут Црн М Женски Евтин Полиестер За Палто, Спандекс.Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102cm/40.16" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 84cm/33.07"Големина : L САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106cm/41.73" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 85cm/33.46"Големина : XL САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 110СМ/43.31" ракав : 63см/24.80" должина : 86см/33.86"големина : ххл сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 114см/44.88" ракав : 64см/25.20" должина : 87см/34.25"големина : хххл сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 118см/46.46" ракав : 65см/25.59" должина : 88см/34.65"големина : ххххл сад : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 122см/48.03" ракав : 66см/25.98" должина : 89см/35.04" елфиндеа Палто ЖЕНСКИ МОДЕН СЕКОЈДНЕВЕН ПЕЧАТЕН КОСТУМ ДОЛГ РАКАВ ЛАБАВА УДОБНО КАРДИГАН палто црна М Жени евтини мантил. Боја И Материјал на палтото : Црна, Полиестер, Спандекс. ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : Погоден За работа, канцеларија, секојдневна, забава, запознавање, патување, одмор, одмор, плажа, дом, училиште, парк, на отворено, ноќен клуб, шопинг, улица и секојдневно носење. Палтото е погодно за пролет, aut и зима. Тоа е најдобриот подарок за пријатели, роднини, колеги, девојки. Совети за големина-ве Молиме погледнете ја препорачаната големина на нашите слики за подобро вклопување. Предлагаме да ја измерите половината/колкот/висината/тежината/бистата и да ја изберете вистинската големина за вас според нашата табела со големини. Забележете дека може да има грешки во големината на облеката поради рачно мерење. Поради различни монитори, може да има разлика во бојата во бојата на производот. Професионална услуга по продажбата : ние придаваме големо значење на вашето шопинг искуство, ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме испратете ни е-пошта директно, ние ќе ви обезбедиме висококвалитетна услуга и 30-дневна бесплатна гаранција за враќање и размена по продажбата. Безгрижно нарачување.

R

Им се допаѓа и на купувачите