.

.

Кардигани За Женски Женски Долг Зимски Патент Палто Елек Со Качулка Топло Палто Без Ракави Со Џебови Ватиран Елек Надолу Јакна Ватиран Јакна На Отворено Женски Кар

Кардигани За Женски Женски Долг Зимски Патент Палто Елек Со Качулка Топло Палто Без Ракави Со Џебови Ватиран Елек Надолу Јакна

DEN 959.84
Износ

Големина : L Биста : 93cm/36.61" Рамо : 41cm/16.14" Должина : 82cm/32.28" Големина : XL Биста : 98cm/38.58" Рамо : 42cm/16.54" Должина : 84cm/33.07" Големина : XXL Биста : 103cm/40.55" Рамо : 43cm/16.93" Должина : 86см/33,86" големина : хххл Биста : 108см/42,52" рамо : 44см/17,32" ДОЛЖИНА : 88см/34,65" големина : ххххл биста : 113см/44,49" рамо : 45см/17,72" Должина : 90см/35,43" големина : Хххххл биста : 118см/46.46" рамо : 46cm/18.11" должина : 92cm/36.22" големина : xxxxxl биста : 123cm/48.43" рамо : 47cm/18.50" должина : 94cm/37.01" женски долг зимски ПАТЕНТ ПАЛТО Елек со качулка без ракави топло палто со џебови Ватиран елек надолу јакна ватиран на отворено Јакна Ве Молиме Проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете порака до нас специфики На Предметот : Сезона : Зимски Пол : Женски Материјал : Тип На Шема На Таф : Цврста Должина На Ракавот : Јака На Ракавот : О Дебелина На Вратот : Стандардни Карактеристики : } Материјал+Мека, дополнителна удобност, класичен крој, потрајни.Памук, полиестер! карактеристики / Два коси џебови, ве молиме имајте предвид дека аспираторот не е отстранлив.Затворање : Патент, Целосен преден патент, копчиња .. овој долен елек е помек, дише и многу удобен за носење. Во студената зима, овој капут станува уште потопол.Стилот е стилски, тенок, тенок, опуштен, едноставен и конвертибилен. Quisical Design Q Овој елек е доволно лабав за да собере тенка облека одоздола, и е погоден за есенско и зимско носење quitch Quetch Овој елек може да се носи Со Фармерки, џемпери, топла облека,чизми, џемпери, спортски обувки} Прилики, работа, патување и шопинг. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Елек ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни Во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Овие кардигани ќе бидат одлични За спарување Со вашите омилени високи потпетици или сандали, хеланки,etc.It за среќен час, состанок,канцелариска работа, секојдневно на отворено. Повод : Секојдневен, секојдневен живот, канцеларија, на отворено, училиште; Погоден За Пролет, Fall, Зима. за слаби фармерки, хеланки, фустани, чизми или патики. женски кардиган џемпери. кардигани за жени трендовски. Женски Кардигани. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

R

Им се допаѓа и на купувачите