.

.

палто за женска Женска Волна Тенок Капутack Јакна Дами Тенок Долг Мантил Долна Облека Женски Јакни Палта Црна + М

палто за женска Женска Волна Тенок Капутack Јакна Дами Тенок Долг Мантил Долна Облека Женски Јакни Палта Црна + М

DEN 2.33
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . +Табела Со големини Големина : С Големина НА САД : 2 Велика Британија Големина : 6 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 30 Биста : 96см/37.80" Рамо : 48см/18.90 "Ракав : 51см/20.08" Должина : 95см/37.40" . Големина : М Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 32 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 49см/19.29" Ракав : 52см/20.47 "Должина : 96см/37.80". Големина : Л Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94 "Рамо : 50см/19.69 " Ракав : 53см/20.87" Должина : 97см/38.19" . Големина : XL САД Големина : 8 Велика Британија Големина : 12 Еу Големина : 36 Биста : 108cm/42.52 "Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 54cm/21.26 "Должина : 98cm/38.58". Големина : XXL Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 ЕУ Големина : 38 Биста : 112cm/44.09 "Рамо : 52cm/20.47" Ракав : 55cm/21.65 "Должина : 99cm/38.98" Женски Вештачки Волна Тенок Слојrenchот Јакна Дами Топло Тенок Долг Мантил Облека ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака специфики На Предметот : Сезона : Зимски Пол : Женски Материјал : Декорација На Вештачка волна : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : Тип На Шема на Јака со Свртување : Цврст Стил : Мода,Каузални Карактеристики : Јака За Вртење Надолу + Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење стилски стил и мода ве прават попривлечни.овој капут може да Се Носи Како Секојдневен Врв За Секојдневно Носење, Или Може да Се Носи На Банкети .. Прилики .. Може Да се Носи Со Секојдневни панталони Или Со Секси Фармерки Пакетот Вклучува : 1 Парчиња Големина На Палтото Sizeuk sizeeu. Пакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР јакна. женски палта слатки палта палта за тинејџери кул палта бели палта со дизајни прилагодени палта машки палта пуловер преголеми палта палта графички палта за мажи палта за парови детски палта ќебе палта тинејџерски палта тинејџерски палта хавајски палта палта за нишање за жени палта за оглавници женски макси палта плус големина зимски палта палта за маици палта за забави алински палта за жени женски палта кошули бохо свадба палта чипка палта за дипломирање жени кардигански палта жени паѓаат палта за жени надвор од рамото палта плус големина палта за жени макси палта кошула палта долги палта целокупни палта девојки зимски палта кратки палта за жени плус големина свадбени палта палта породилна фотографија принцеза палта.

R

Им се допаѓа и на купувачите