.

.

Мотоцикл Палто дуртебеуа Со Отстранлива Хауба Плус Големина Женски Преголеми Јакни

Мотоцикл Палто дуртебеуа Со Отстранлива Хауба Плус Големина Женски Преголеми Јакни

DEN 1337.44
Износ

Оваа Женска кожна јакна е изработена од висококвалитетна вештачка кожа. Тоа е еколошки без чувство на евтини. Дизајнот на квадратното рамо и тенкото вклопување ја нагласуваат кривата на половината ,визуелно ги претвора вашите пропорции во превртен триаголник. Метален патент и кожа, златен партнер за гроздобер стил. Отстранлив аспиратор, навистина повеќенаменска облека. Достапен, неопходен моден предмет во вашиот плакар! Издржливост : јакните од Вештачка кожа обично не пукаат или лесно се трошат и обезбедуваат подобра заштита од дожд. Тие бараат помала грижа и не ги мијат премногу често, можете само да земете дел од Заштитникот на стп на мека крпа и нежно да ја избришете површината. Карактеристики : оваа јакна ги има сите задолжителни работи на мото јакна, од реверите на засекот до асиметричното затворање со преден патент до карактеристичниот ватиран дизајн што ќе направи да изгледате кул и нежно во исто време. Лесна : стп кожата е лесен материјал кој лесно се пакува за патување или носење секој ден. Тоа е удобен материјал кој додава опција за стил за топло или ладно време. Тие се одлично преодно парче за поврзување на вашите сезонски гардероби како парче што можете да го носите во текот на целата година. Појавување облека : Кожените јакни се погодни за секакви прилики. Тоа е толку разноврсно парче надворешна облека, исечен стил како овој е совршен за слоевитост со фустани, подигнете една големина нагоре и ќе биде совршен за слоевитост со буци трикотажа и дуксери. Разноврсна : има неколку парчиња безвременски како кожна јакна-особено кога поладно време се тркала наоколу, лисјата почнуваат да паѓаат од дрвјата и ние се одлучуваме за топли пијалоци над ледените. Кожна јакна е без напор, разноврсна и стилска гардероба ќе се најдете себеси како се одлучувате за време и време повторно.

R

Им се допаѓа и на купувачите