.

.

Бадгли Мишка Камерон со двојно гради волна палто

Бадгли Мишка Камерон со двојно гради волна палто

DEN 799.84
Износ

Одликувајќи се со јака од изрез, капка рамо и преголемо вклопување, Бадгли Мишка Камерон со двојна гради волна ќе ве задржи топло во стил. Волна-мешавина; двојно гради; јака од изрез; наредени; капка рамо; преголем.

R

Им се допаѓа и на купувачите