.

.

Џиколилилили Женска Деловна Облека Еднобојна Лента За Шиење Џеб Со Долги Ракави Кардиган Палто Врвна Женска Надворешна Облека на Клиренс

Џиколилилили Женска Деловна Облека Еднобојна Лента За Шиење Џеб Со Долги Ракави Кардиган Палто Врвна Женска Надворешна Облека

DEN 2.33
Износ

Женска Деловна Облека Еднобојна Лента За Шиење Џеб Со Долги Ракави Кардиган Палто Карактеристики : информации За Производот : Четири сезони Повод : Дневен,Секојдневен, Спортски Тип На Шема : должина на Ракавот со Ленти : Долг Ракав Gender : Women1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. модниот дизајн ве прави попривлечни3.Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви,хеланки, тексас фармерки итн .4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Стил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Со Големина.Usukeubustsleevelengthxxxx-Голем121442108-118cm/42.52-46.46"63cm/24.80" 74cm/29.13 " Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 14 EU : 42 Bust : 108-118cm/42.52-46.46 "Ракав : 63cm/24.80" Должина : 74cm/29.13 " Жените Бизнис Облека Еднобојна Шевове Лента Долг Ракав Џеб Кардиган Палто Врвот. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 92-102см/36.22-40.16 "Ракав : 59см/23.23 " Должина : 70см/27.56". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 96-106см/37.80-41.73 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 71см/27.95". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Биста : 100-110см/39.37-43.31 "Ракав : 61см/24.02 " Должина : 72см/28.35". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 104-114см/40.94-44.88 "Ракав : 62см/24.41 " Должина : 73см/28.74". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 Биста : 108-118см/42.52-46.46 "Ракав : 63см/24.80 " Должина : 74см/29.13".

R

Им се допаѓа и на купувачите