.

.

Марк Алан женски фау Шерпа поштенска јакна

Марк Алан женски фау Шерпа поштенска јакна

DEN 1.00
Износ

Шик се среќава пријатно. Јакната на Марк Алан Теди Факс Шерпа го одржува вашиот изглед на точка, додека ве одржува топло. Од суштинско значење за вашата гардероба со ладно време. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. средна тежина. Јака со ремен акцент. Затворање на поштенски патенти. Две предни џебови. 100% полиестер. Не се мијат машини. Увезени. Женска патент-фронт Шерпа Теди јакна од Марк Алан.

R

Им се допаѓа и на купувачите