.

.

Стабилен Исечен Кардиган Ракав Жени Ретро Печатени Врвни Лесни Јакна Кардиган СО Џеб Портокал 3XL

Стабилен Исечен Кардиган Ракав Жени Ретро Печатени Врвни Лесни Јакна Кардиган СО Џеб Портокал 3XL

DEN 319.84
Износ

3/4 Ракави Жени Ретро Печатени Врвни Лесни Јакна Кардиган Со Џебни Карактеристики : ● Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или полетување, удобен за носење во текот на целиот ден. +Прилика : овој производ е совршен за секојдневно, на плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил. # Може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн., тоа е најдобриот избор за подароци + Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, ако имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате со различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации За Производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Мода, Дневна Должина На Блуза : Редовен Тип На Шема : Печатен Стил : Мода, опсег На Обични Грешки 1-3см содржина на Пакетот : 1 Х женски кардиган Size Bust Shoulder Sleeve Length S110cm/43.31"41cm/16.14"43cm/16.93"85cm/33.46"M114cm/44.88"42cm/16.54"44cm/17.32"86cm/33.86"L120cm/47.24"43.5 cm/17.13"45cm/17.72"87cm/34.25"XL126cm/49.61"45cm/17.72"46cm/18.11"88cm/34.65"XXL132cm/51.97"46.5 cm/18.31"47cm/18.50"89cm/35.04"XXXL138cm/54.33"48cm/18.90"48cm/18.90"90cm/35.43"XXXXL144cm/56.69"49.5 cm/19.49"49cm/19.29"91cm/35.83"XXXXXL150cm/59.06"51cm/20.08"50cm/19.69"92cm/36.22 "+Стилски Карактеристики" Ова лето лесните кардигани за жени имаат елегантна шуплива текстура, чаршаф со копчиња, 3/4 ракави, V-врат, ребрести манжетни и полите. Прикажува симпатичен дизајн на капчиња и е изработен од висококвалитетна, мека и удобна плетена ткаенина. Лесен, умерено еластичен и отпорен на деформација. ●Елегантен Дизајн● предниот дел на летниот џемпер за кревање раменици е украсен со шармантна шема на капчиња. Може да се пофали со уникатен дизајн на исечоци на целото тело и ласкави 3/32 ракави. Широкиот ребрест полите ја нагласува линијата на половината и го издолжува долниот дел од телото, додавајќи ја неговата привлечност. `+Прилики оваа мека капчиња кардиган џемпери е погодна за различни прилики, вклучувајќи канцеларија, работа, училиште, партии, датуми, одмори, свадби, и црковни настани. Може без напор да премине помеѓу секојдневни и поформални поставки. ●Совпаѓањето на кардиган е удобно и разноврсно да се оди со ништо. Може да работи совршено со фармерки или хеланки. Можете исто така да ја обложите оваа женска јакна преку резервоар, врв без ракави, Маица за лесен изглед на облекување или да ја носите како болеро кревање раменици над фустан. Машинско перење со вреќа за перење во нежен циклус, рачно миење со ладна вода, закачување за сушење, не белење. препорачајте миење одделно од светлосна боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите