.

.

Женска Мода Патент Со Долги Ракави Цврста Секојдневна Кратка Јакна Палто

Женска Мода Патент Со Долги Ракави Цврста Секојдневна Кратка Јакна Палто

DEN 2.67
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Ракав : 56см/22.05" Должина : 57см/22.44"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 98см/38.58" Ракав : 57см/22.44" Должина : 58см/22.83"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 биста : 102СМ/40.16" ракав : 58см/22.83" должина : 59см/23.23"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 106СМ/41.73" ракав : 59см/23.23" должина : 60см/23.62"големина : 2xl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 110см/43.31" ракав : 60см/23.62" должина : 61см/24.02" [удобен материјал] : овие костуми за жени се ткаенина погодна за кожата, ЕЛАСТИЧНА и МЕКА, УДОБНА и ДИШЕ за носење. Не бледнее и се намалува. Мора да биде во зима. [Капут Со качулка] : женски капут за дожд со качулка, качулка со Врвка и предно затворање со патент дизајниран може да ве одржува суви и топли во дождлив, снежен или ветровит ден. И прилагодливиот раб на врвката за влечење може да го обликува вашето витко тело и да ве загрее во ветровит ден. [Соодветни Прилики] : женски модни капути за дожд за излегување, облечен секојдневен, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневно носење.ова лето кошули ви држи во добро расположение во текот на денот, ќе бидете пофалени кога ќе го носат. [Идеја за подарок] : овој нов стил женски модни дождовни палта е сладок подарок за девојки и жени.можете да го купите за себе или да им дадете женски врвови како подарок на вашата девојка, пријателка, соученичка, мајка, сестра. [Водич за големина] : ние сме задоволни да понудиме 100% задоволство за нашите квалитетни тимови. Што е најважно, ние обезбедуваме 814-дневно ветување за враќање на парите за сите дводелни комплети на нашиот бренд. Исто така, ве молиме внимателно погледнете ја нашата табела со големини за да ја обезбедите вашата големина пред да нарачате.

R

Им се допаѓа и на купувачите