.

.

Realtree женска ловечка јакна за трикоти, Realtree Edge, големина мала

Realtree женска ловечка јакна за трикоти, Realtree Edge, големина мала

DEN 3.33
Износ

Controlенската јакна за контрола на мирисот на Трикот е изработена од мека ткаенина со висок број Трикот со миризба-фактор ™ мирис на инхибитор за мириси за тивка скриена лов. Оваа јакна е водоотпорна, дише и ветровито за да понуди слој на заштита во сурови услови. Со прилагодливите затворања на зглобовите и високиот аспиратор со патент чувар нуди удобност и заштита додека се движи на отворено. Излезот за прицврстување ви дава лесен пристап за прицврстување на прицврстување. Исто така, се одликува со џеб од градите и џебови со патент за додадено складирање. Realtree женска ловечка јакна за трикоти, Realtree Edge, големина мала : мека ткаенина со високи брои трикоти. Технологија на инхибитор на мирис. Водоотпорен, дишење и ветровито. Прилагодливи затворања на зглобовите и високо стоечки аспиратор со патент чувар. Излез за прицврстување. Зиперски џеб на градите и џебови со патент.

R

Им се допаѓа и на купувачите