.

.

Единствени поволни цени за женски цветни печати со долги ракави со долги ракави надолу

Единствени поволни цени за женски цветни печати со долги ракави со долги ракави надолу

DEN 3.33
Износ

Копче за долги ракави на женски цвеќиња со долги ракави, надолу со јакна од јакна за отпечатоци, ја прикажува вашата елеганција и гламур. Стилизирајте го со вашите омилени фармерки или здолништа за обичен и шармантен изглед. 95% полиестер 5% спандекс. Долги ракави. Копче надолу. Цветни печатени. Без јаки. Женска јакна. Машинско миење ладно со слични бои. Големина на телото на моделот : Висина : 5'8 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, ширина на рамото : 15 3/8 инчи, тежина : 122 фунти, моделот носи х-мал. Мерење (во инчи) големина- grath на градите - Girth girth - Ширина на рамото - Вкупна должина - 36 1/4 - 35 7/8 15 20 5/8s - 38 1/4 - 37 3/4 15 1/2 21 1/4m - 40 1/8 - 39 3/4 - 16 16 21 7/8 L 43 3/4 - 43 1/4 - 16 7/8 - 22 1/2xl 47 1/4 46 7/8- 17 7/8 23.

R

Им се допаѓа и на купувачите