.

.

Бејбисбуле Есенски Јакни За Женско Расчистување Женска Женска Мода Со Долги Ракави Печатен Кардиган Обичен Капут Блузи Јакна Женски Врвови Блуза

Бејбисбуле Есенски Јакни За Женско Расчистување Женска Женска Мода Со Долги Ракави Печатен Кардиган Обичен Капут Блузи Јакна

DEN 767.68
Износ

Женски Женски Модни Ленти Со Долги Ракави Печатени Кардиган Обични Врвови/јакна карактеристики : 1. Блузи во боја,Долг Ракав,Кардиган, Секојдневни врвови, моден дизајн.2.Материјал : Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн го прави Повеќе Мода и привлечна за носење.4. Повод : Секојдневен, Дневен, Датум, Забава, Работа, Домашен Одмор5.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сув Материјал : удобно, ве одржува цел ден, но останете удобноприлика : Секојдневно носење, вокација, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се спарува со чизми,, слаби хеланки за трендовски изглед.Облека совршена за да ви одговара омилена, панталони итн. Нега на облека : миење раце на ниска температура / миење машини.Карактеристики : Покажувањевашата уникатна и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Модната Блуза Со долги ракави за Печатење се чувствува мека и удобна, А Вие ќе Ја добиете кога ќе ја добиете.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Кардиганота : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарам (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 Јас Материјал : женска мода 2023 обични јакни кошула изработена од мек материјал, густа и удобна, ве одржува топло во fall и зима. Натпревар : јакната може да се носи како кошула или јакна,модните карирани кошули лесно се комбинираат со слаби хеланки, фармерки, панталони, чизми за едноставен и модерен изглед. Овој женски врв погоден за сите бројки ќе биде популарен во оваа season и зимска сезона. Прилики : трендовските кошули со копчиња се совршен избор за вашиот секојдневен, секојдневен, училишен, работен, забавен и секојдневен живот секоја Пригода Во Пролет, Лето, Fall и Зима. Стилот на облека не изгледа тежок, што ќе направи да изгледате посекси, стилски, симпатични и одлични визуелни ефекти. Идеи за подароци : оваа лесна туника кошули многу погодна за дами од сите возрасти.Добар избор За подароци За Божиќ/денот На благодарноста/нова година.Можете да го купите за себе или да им дадете женски врвови како подарок на вашата девојка, пријателка, соученичка, мајка, сестра. Забелешка : машина за перење/Рачно перење ладно препорачано, не избелувајте. Ве молиме известете ни дали има некое прашање или проблем на јакната, ние ќе ви одговориме навремено со 24 часа. бела тексас јакна жени плус големина џемпери за жени 2x тексасrenchот палто копче нагоре кардигани за жени долги палта за жени џемпери за жени трендовски кардиган за лето долга карирана јакна јакна за теретана за жени кадифени палта за жени раб јакна за жени долга зимска јакна есенски јакни жени памучна јакна со патент женска облека fall 2023 фустан јакни за жени розов плетен џемпер.

R

Им се допаѓа и на купувачите