.

.

Кардиган За Жени Трендовски Лабав Преден Плетен Кабелски Џемпер Со Долги Ракави Со Џебови Јакни

Кардиган За Жени Трендовски Лабав Преден Плетен Кабелски Џемпер Со Долги Ракави Со Џебови Јакни

DEN 399.84
Износ

Сезона : Fall, Зима. Пол : Жени . Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што ќе добиете : 1 Компјутер Жените Топ Големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 109см/42.91" Рамо до ракав : 66см/25.98" Должина : 77см/30.31"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 114см/44.88" Рамо до ракав : 67см/26.38" Должина : 78см/30.71"Големина : Л 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 119см/46.85" рамо до ракав : 68см/26.77" должина : 79см/31.10"големина : xl Сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 127см/50.00" рамо До Ракав : 69см/27.17" должина : 80см/31.50"големина : Ххл САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 135см/53.15" рамо До Ракав : 70см/27.56" должина : 81см/31.89" повод : СЕКОЈДНЕВЕН,ЗАБАВА,ДОМ,КАНЦЕЛАРИЈА,ДАТИРА,шопинг,одмор,пешачење,одење и така натаму,што може да ви помогне да добиете многу комплименти. Материјал : Акрилна Ткаенина, мека и Удобна. Карактеристики : Долг Ракав, Детален Плетен Кабел, Стилски Стил, Лабаво Вклопување, Отворен Преден Дел Со Џебови, Моден Преголем Џемпер Кардиган, Лесен За Правење Облека Оваа Fall И Зима. Ако Имате Било Какви Прашања Во Врска Со Нашите Производи, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Да Не Контактирате. Ние Ќе Ве Контактираме Што Е Можно Поскоро За Да Ви Обезбедиме Подобри Решенија.

R

Им се допаѓа и на купувачите