.

.

Хунта Жени Отворени Предни Долги Ракави Буци Плетени Џемпери Од Кардиган Лабава Палто За Надворешна Облека

Хунта Жени Отворени Предни Долги Ракави Буци Плетени Џемпери Од Кардиган Лабава Палто За Надворешна Облека

DEN 0.33
Износ

Женски Отворени Предни Долги Ракави Буци Плетени Џемпери Од Кардиган Лабава Облека Карактеристики : Карактеристики : широк долг ракав,,прекрасни бои,опуштен фитказичен Отворен Преден Плетен Џемпер Кардигани За Жени Јуниори, супер топло во овој слаб кардиган на ладен зимски костум За Забава, Работа, Состанок, Свадба, Коктел,Ноќен Клуб,Враќање На Отворено или Секојдневно далиипар Убаво Со Слаби Фармерки,Хеланки,Фустани, Чизми Или Патикиова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : Пролет/ / Fall/Зима : Женски Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпатер Тип : должина На Цврсти Ракави : Долги Ракави : О ѓердан : Редовна Декорација : Несилхуета : Лабаво што добивате : 1 Х Coat Size Bust Sleeve Length S118cm/46.46"52cm/20.47"76cm/29.92"M122cm/48.03"53cm/20.87"77cm/30.31"L126cm/49.61"54cm/21.26"78cm/30.71"XL130cm/51.18"55cm/21.65"79cm/31.10"XXL134cm/52.76"56cm/22.05"80cm/31.50"Size : SBust : 118cm/46.46"Sleeve : 52cm/20.47"Length : 76cm/29.92"Size : MBust : 122cm/48.03"Sleeve : 53cm/20.87"Length : 77cm/30.31"Size : LBust : 126cm/49.61"Sleeve : 54cm/21.26"Length : 78cm/30.71"Size : XLBust : 130cm/51.18"Sleeve : 55cm/21.65"Length : 79cm/31.10"Size : XXLBust : 134cm/52.76"Sleeve : 56cm/22.05"Length : 80cm/31.50" Зимски палта за жени. Стилски, тенок, тенок, опуштен, едноставен Палто Од Јакна. Изработени од удобна кожа-пријателска, мека ткаенина. Дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршен заumn и зима. Лесно Се Облекуваат Со Слаби Фармерки или Хеланки и Стилски Чизми.

R

Им се допаѓа и на купувачите