.

.

Женски Кардиган Лабав Преден Плетен Кабелски Џемпер Со Долги Ракави Со Џебови Кардиган Јакна

Женски Кардиган Лабав Преден Плетен Кабелски Џемпер Со Долги Ракави Со Џебови Кардиган Јакна

DEN 3.00
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 109см/42.91" Рамо до ракав : 66см/25.98" Должина : 77см/30.31" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 114см/44.88" Рамо до ракав : 67см/26.38" Должина : 78см/30.71" Големина : Л 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 119см/46.85" рамо до ракав : 68см/26.77" должина : 79см/31.10" големина : xl Сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 127см/50.00" рамо До Ракав : 69см/27.17" должина : 80см/31.50" големина : Ххл САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 135см/53.15" рамо До Ракав : 70см/27.56" должина : 81см/31.89" црн кардиган ЗА ЖЕНИ ДОЛГО. Кардиган Џемпери За Жени Облечени Монистра. Жените Лабава Готски Долг Ракав Маскиран Црн Кардиган Јакна Палто. Летни Џемпери За Жени 2023 Година.

R

Им се допаѓа и на купувачите