.

.

Ли-светот Плус Големина Костим За Капење Женски Костими За Капење Сите Печатење Отсечени Бикини Костими За Капење Зелена, И

Ли-светот Плус Големина Костим За Капење Женски Костими За Капење Сите Печатење Отсечени Бикини Костими За Капење Зелена, И

DEN 3.33
Износ

Женски Висок Половината Две Парчиња Во Собата Костим За Капење Жени 14 Пливаат Топитем Специфики : . Сезона : Пролет/Лето/Fall/Зима. Пол : Жени. Материјал : полиестер, Спандекс. Должина на облека : Редовна. Должина на ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Печатени. Стил : Плажа/Базен. Што добивате : 1 Х Костим за Капење. Печатењето не е позиционирано 80%Полиестер, 20%Спандекс. Триаголник Бикини Врвот. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Совршен за лето, забава на плажа, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, солариум и така натаму. Повод : Секојдневен,пливање, плажа, спорт, јога, сончање,забава во базен итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите