.

.

Костим За капење Женски Бикини Комплет Сплит Цврст Челик Бикини Костим За Капење Дводелен Костим За Капење Црвен Л

Костим За капење Женски Бикини Комплет Сплит Цврст Челик Бикини Костим За Капење Дводелен Костим За Капење Црвен Л

DEN 271.84
Износ

Ewdj Совети За Нега На Облека Од Ywdj Vr Користење на рачно перење со вода со ниска температура може да направи облеката да трае подолго. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 91-96cm/35. Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак во исто време. Постојат повеќе канали за логистичка соработка за да се избегне застојот на пакетите за време на врвните логистички сезони.Женски Сплит Цврст Челик Бикини Костим За Капење Дводелен Костим За Капењекарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Ywdj Услуга Вовед qwdj се фокусира на тестирање и развој на ранец, фустани, блузи, долна облека за костими за капење, градници породилен фустан, чорапи сандали шорцеви, чевли, торба, маици тренер за половината, хеланки ромпери, долна облека, панталони, кардиган, облека за девојчиња, дуксери, бебешки најважни работи, комплети за пижами и друга облека. Qwdj Фабрика за Производство на ywdj има посветена фабрика за кооперативна облека која може да се прилагоди на потребите на клиентите, да обезбеди облека во големи количини и да произведува и испорачува производи со најбрза брзина. Ywdj Совети За Купување на ywdj се обидува најдобро да ја прикаже сликата во иста боја како и вистинската облека, но поради разликите во мониторите на КОМПЈУТЕРОТ, сликата може да изгледа посветла или потемна. Нов изглед, Ново ти! Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето на овој Костим за Капење ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.

R

Им се допаѓа и на купувачите