.

.

Земајќи Модни Женски Костими За Капење Бикини Цврст Комплет Костим За Капење Дво Исполнет Градник Костим За Капење Облека За Плажа За Жени Сива М

Земајќи Модни Женски Костими За Капење Бикини Цврст Комплет Костим За Капење Дво Исполнет Градник Костим За Капење Облека За

DEN 0.67
Износ

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.Пол : Женска Сезона : Летен Материјал : Полиестерзиза : с-лпатерн тип : Цврст Стил На Боја : Секси Пригода : одмор На Плажа, облека за плажа, базен, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, нуркање, нуркање, сурфање, хаваи, меден месец итн пакетот вклучува : 1сет костими за капење (кои содржат подлога за градите) ЗАБЕЛЕШКА : 1. Големината може да биде 1-2см/1 инчен неточност поради мерење на рацете. 2. Вистинската боја може малку да варира од сликата поради светлосните ефекти и поставките за следење, ви благодариме за вашето разбирање! Материјал за големина : Женскиот костим за капење е изработен од мека висококвалитетна ткаенина. Лесен, дише, еластичен и издржлив, удобен за носење. Професионалната технологија за шиење го прави поеластичен и поудобен, брзото сушење осигурува поголема удобност за вашето тело. Дизајн : Умерена покриеност за дното елегантно ги контурира вашите облини, правејќи ве попримамливи, шик и флертувачки. Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет, удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите