.

.

Костим За капење Жени Прилагодени Дизајни Бикини Женски Костими За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Бикини Девојка Костим За Капење Костими За Капење За Жен

Костим За капење Жени Прилагодени Дизајни Бикини Женски Костими За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Бикини Девојка Костим

DEN 3.33
Износ

Прилагодени Дизајни Бикини Женски Костими За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Бикини Девојка Костим За Капење. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 150гр. големина На Пакетот : 25х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.)костим за капење за жени комплети за бикини за жени костими за капење жени плус големина костим за капење за женска табела : . Големина : С Половината : 64см/25.20" : 76см/29.92" Должина : 67.5 см/26.57" Под Биста : 62см/24.41"Големина : М Половината : 68см/26.77" : 80см/31.50" Должина : 68см/26.77" Под Биста : 66см/25.98"Големина : Л Половината : 72см/28,35" : 84см/33,07" должина : 68,5 см/26,97" под биста : 70см/27,56"големина : xl половината : 76см/29,92" : 88см/34,65" должина : 69см/27,17" под биста : 74см/29,13" клучалка деколте И прилагодливо ремените Ви Овозможуваат да покажете онолку или малку кожа колку што сакате. црни едноделни костими за капење за жени костими за капење со висок струк за жени капа за пливање породилен костим за капење кошули за пливање за мажи костими за капење за стомак за жени. Нега На Облека : Измијте На Максимум 30°C, Пеглајте На Ниска Температура. костим за капење прикривање машки ковчези за пливање шорцеви за пливање женски едноделни женски костими за капење жени дводелни стомачни контролни женски костими за капење. Летна Облека За Плажа Комплет Костими За Капење костими за Капење женски костим за капење за капење женски костими за капење за жени плус големина костим за капење за жени. Разновиден Костим За Капење Во Стилот На Ромпер Е Супер Стилски Плус Обезбедува Целосна Контрола. Градникот Со Долна Жица Помага Да Ја Поддржите И Подигнете Бистата. Вклучува Отстранлива Мека Подлога за Чаши дводелен костим за капење за жени костим за капење костим за капење за жени капа за пливање прикривање за женски костим за капење.

R

Им се допаѓа и на купувачите