.

.

Жените Одделуваат Еднобоен Бикини Костим За Капење Со Подлога За Гради Без Челична Заграда Виолетова Л

Жените Одделуваат Еднобоен Бикини Костим За Капење Со Подлога За Гради Без Челична Заграда Виолетова Л

DEN 3.00
Износ

Детали : * Големина На Ознака : S-XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxlbust(см)82889398 Bust(инч)32,3 34,6 36,6 38,6 Половината(см)66717882 Waist(инч)26,0 28,0 30,7 32,3 Колкови(см)8694101111 Hips(инч)33,9 37.0 39.8 43.7 измерено пред Да Се Истегне,Познато Како Поставени Рамни Податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2см* ставка ткаенина : 98% полиестер* боја на артикл : црна,црвена,Виолетова,сина (како што покажуваат сликите)* карактеристики на предметот : костим за капење со бикини со крави/ брава бикини костим за капење со висок врат/ топло розово бикини со висок врат костими за Капење на вратот за жени / * еластичност на предметот : Мало Истегнување* Состојба На Предметот : сосема нов* опис на предметот : врвна ткаенина : изработена од висококвалитетни материјали, овие костими за капење се удобни, дишат и Лесни за нега.Повеќе бои : Изберете од класични цврсти бои или слатки цветни принтови за да одговараат на секое расположение и пригода.Совршена Големина : Достапна во големини С-Л . Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за специфични мерења за да постигнете совршено вклопување.Ви предлагаме да изберете малку поголема големина.Уникатен Дизајн : Останете Стилски и Покриени со Нашиот Избор На Прикривања-Капчиња, Пин - Ап И Разбушавени Стилови.Истакнете Ја Вашата Фигура со Нашите Комплети За Бикини - Изберете Од Танга, Висок Крој и Стилови со Висок Струк.Соодветни прилики : Купувајте Со Доверба-Нашите Костими за Капење Се Дизајнирани За Удобност и Издржливост, Совршени За Секој Ден на Плажа или Базен!* Содржина на пакетот : 1* Костими За Капење (други предмети што не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Карактеристики : Јивеи Женски Одделен Еднобоен Бикини Костим За Капење Со Подлога За Гради Без Челична Заграда Виолетова Л. Погоден За Многу Прилики : добар избор како подарок за љубовник, зачинување на љубовното време помеѓу вас и вашиот љубовник, Совршен За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнина, Забава За Долна Облека, Спална соба или Секоја Посебна ноќ. Повод : Совршен За секојдневно секојдневно носење. плажа, излегување, забава ,клуб, работа, Најдобар подарок за себе, колеги, соученици, роднини, семејство или пријатели. Материјал : висококвалитетен материјал Удобна И Мека, Супер мазна изработка за целодневна удобност. Бидете сигурни пред вашиот партнер за секојдневно чувство со секси изглед. Облека Нега : Рачно миење и висат сува.

R

Им се допаѓа и на купувачите