.

.

Женски Костим За Капење Бикини Сет Мода Вратоврска-Боја Печатење Висок Половината Сплит Костим За Капење Бикини

Женски Костим За Капење Бикини Сет Мода Вратоврска-Боја Печатење Висок Половината Сплит Костим За Капење Бикини

DEN 3.00
Износ

Големина : С Биста : 86-89см/33,86-35,04" Половината : 66-69см/25,98-27,17" Колк : 93-95см/36,61-37,40" Големина : М Биста : 91-94см/35,83-37,01" Половината : 71-74см/27,95-29,13" Колк : 98-100см/38,58-39,37" големина : л биста : 98-101см//38.58-39.76' Половината : 77-81см/30.31-31.89" Колк : 100см/39.37" Големина : XL Биста : 101-109см/39.76-42.91" Половината : 84-89см/33.07-35.04" Колк : 111-115см/43.70-45.28" Женска Мода Секси Вратоврска-боја печатење висок половината сплит костим за капење бикини точка специфики пол : жени сезона : лето повод : дневно,БАЗЕН ,морски материјал : полиестер декорација : ниту една облека должина : редовна шема тип : печатење вграден во градите влошки, без долна жица сонце, плажа, фантастичен Морски Пејзаж, и убава вас, сѐ останува слободно време и хармоничен погоден за јахти, пливање, Плажа, Одмор, итн пакет вклучете : 1*женските модели на бикини на вистинскиот предмет може малку да се разликуваат од фотографијата + костим ЗА капење со тркачки танкини СО плус големина ПЛУС големина цветен печатен дводелен костим за капење се одликува со класично деколте со лажичка и спортски дизајн на тркач. Резервоарот со отстранливи ватирани градници за дополнителна поддршка и форма, што го прави многу лежерен ласкав и удобен за носење!. ●КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ТАНКИНИ ОД СТРАНА на ВРАТОВРСКА, овој живописен гроздобер печатен костим за капење танкини има разгорен дизајн на полите и ефект на контрола на стомакот со висок струк. Прилагодливите врски за врвки од двете страни ја прилагодуваат затегнатоста на костимот за капење, што може да му помогне повеќе да одговара на вашата фигура и да направи да изгледате потенок и стилски. Плус ГОЛЕМИНА РАЗГОРЕН ФУСТАН за ПЛИВАЊЕ плус големина танкини костими за капење за разгорено здолниште со вграден триаголник краток, модерен и убав, спречува изложеност. Атлетско здолниште со висок струк совршено одговара на горниот дел и може скромно да ги покрие колковите за да ги скрие недостатоците на телото и да ја оцртува кривата. `+ПРИЛИКИ овој комплет танкини е изработен од брзо сушење и мек материјал за кожа, празничен подарок за мајка, сопруга, девојка или жена што ја сакате. Совршен за пливање, семејна забава со базен, плажа, тропски одмори, аеробик во вода и други прилики. ● Нега На Облека ● Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на сликата.

R

Им се допаѓа и на купувачите