.

.

Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 319.84
Износ

80" хип : 76-99см/38. ●ПРЕПОРАКА за ГОЛЕМИНА ● Предложете избор на една голема големина ако имате голема биста или колкови.71" 82% полиестер, 18% спандекс,Мек и удобен, изработен од мека и висока еластичност ткаенина, лесен, удобен и дише. женска контрола на стомакот едноделен костим за капење жени контрола на стомакот костим за капење жени контрола на стомакот 2 парчиња костим за капење жени контрола на стомакот плус големина костим за капење жени контрола на стомакот танкини костим за капење женски шорцеви за контрола на стомакот костим за капење жени контрола на стомакот и склекови костим за капење 2 парчиња шорцеви костим за капење жени контрола на стомакот дводелен костим за капење женски скир за контрола на стомакот. скромни костими за капење за жени костими за капење со долги ракави за жени 2 парчиња костим за капење за жени девојки костими за капење црни костими за капење за жени 3 парчиња костими за капење за жени женски бикини костими за капење секси костим за капење за жени костими за капење за капење за жени. Рачно Миење и Закачување Суво.

R

Им се допаѓа и на купувачите