.

.

Ли - Светски Женски Костими За Капење Женски Триаголник Вратоврска Назад Бикини Костими За Капење Костими За Капење Портокал,Л

Ли - Светски Женски Костими За Капење Женски Триаголник Вратоврска Назад Бикини Костими За Капење Костими За Капење Портокал,Л

DEN 319.84
Износ

2023 Нови Танкини Костими За Капење Фиксен Принт Поделена Големина Женски Костими За Капење Момчиња Шорцеви За Пливање Големина 142023 Нови Танкини Костими за Капење Фиксен Принт Поделена Големина Женски Костими за Капење. Материјал : полиестерски влакна. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 171гр. големина На Пакетот : 20х15х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) 80%Полиестер, 20%Спандекс. Триаголник Бикини Врвот. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Совршен за лето, забава на плажа, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, солариум и така натаму. Повод : Секојдневен,пливање, плажа, спорт, јога, сончање,забава во базен итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите