.

.

Женски Печатење Бразилски Бикини Високо Намалување На Бикини Постави Два Костим За Капење

Женски Печатење Бразилски Бикини Високо Намалување На Бикини Постави Два Костим За Капење

DEN 319.84
Износ

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 72-80см/28,35"-31,50" Половината : 60-66см/23,62"-25,98" Половината : 78-86см/30,71"-33,86" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Големина НА ЕУ : 36 Биста : 80-88см/31,50"-34.65" ПОЛОВИНАТА : 64-72см/25.20"-28.35" половината : 86-94см/33.86"-37.01" големина : л големина на сад : 8 велика британија големина : 12 еу големина : 38 биста : 88-96см/34.65"-37.80" Половината : 70-76см/27.56"-29.92" половината : 94-102см/37.01"-40.16" женски секси принт бразилски бикини високо исечени бикини комплет Дводелен костим за капење ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1. Изработен од мека висококвалитетна ткаенина за брзо сушење, удобен е и издржлив. 2. Прилагодливи ремени за шпагети и поместен градник за склекови, обезбедуваат максимална поддршка. 3. Традиционалниот триаголен крој, помалата покриеност, ја покажува вашата силуета. Високо исечена нога, прави вашите нозе да изгледаат подолги. 4. Светла боја и печатење прават атрактивен и зачудувачки изглед, ве прават заводливи меѓу народот. 5. Рачно Миење и Закачување Суво. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Информации за производот : Пол : Жени Сезона : летен тип на Костим за Капење : Дводелен Материјал За Костим За пливање : Големина На Полиестер : с-Л тип на Шема : Дизајн На Печатење : Стил На Високо сечење : секси Тип На Поддршка : повод без Жица : одмор на Плажа, облека за плажа, базен, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, нуркање, нуркање, сурфање, хаваи, меден месец итн Пакет вклучуваат : 1сет костим за капење (содржи градите Рампа) Забелешка : 1. Големината може да биде 1-2см/1 инчен неточност поради мерење на рацете. 2. Вистинската боја може малку да варира од сликата поради светлосните ефекти и поставките за следење, ви благодариме за вашето разбирање!   Големина шема : Size US Size UK Size EU Size Bust Waist Waist S483472-80cm/28.35"-31.50"60-66cm/23.62"-25.98"78-86cm/30.71"-33.86"M6103680-88cm/31.50"-34.65"64-72cm/25.20"-28.35"86-94cm/33.86"-37.01"L8123888-96cm/34.65"-37.80"70-76cm/27.56"-29.92"94-102cm/37.01"-40.16"Size : Големина На СУС : 4uk Големина : 8eu Големина : 34 Bust : 72-80cm/28.35"-31.50"Половината : 60-66cm/23.62"-25.98"Половината : 78-86cm/30.71"-33.86"Големина : Мус Големина : 6uk Големина : 10eu Големина : 36 Bust : 80-88cm/31.50"-34.65"половината : 64-72см/25.20"-28.35"половината : 86-94см/33.86"-37.01"големина : лус големина : 8ук Големина : 12еу големина : 38биста : 88-96см/34.65"-37.80"ПОЛОВИНАТА : 70-76см/27.56"-29.92"половината : 94-102см/37.01"-40.16" сет танкини за костими за капење. Полиестер. Погодни прилики : погоден за тропски одмор, пливање, плажа, базен, меден месец, брод за крстарење. Најдобар празничен подарок за мајка, сопруга, девојка или некој што го сакате. Клиентите Се Бог, кој ви обезбедува задоволителна услуга. Филозофија на услугата на нашата продавница : 1. Клиентите се секогаш во право; 2. Ако клиентите имаат грешки, ве молиме погледнете ја првата статија. Ви посакувам пријатно шопинг искуство во оваа продавница.

R

Им се допаѓа и на купувачите