.

.

Костим За Капење Жените Сплит Бикини Жените Собираат Прашка Без Грб Цврст Сплит Костим За Капење

Костим За Капење Жените Сплит Бикини Жените Собираат Прашка Без Грб Цврст Сплит Костим За Капење

DEN 0.67
Износ

Големина : С Половината : 68см/26.77" Должина На Панталони : 21см/8.27" Под Биста : 78см/30.71" Големина : М Половината : 72см/28.35" Должина На Панталони : 22см/8.66" Под Биста : 82см/32.28" Големина : Л Половината : 76см/29.92" Должина На Панталони : 23см/9.06" Под Биста : 86см/33.86" Сплит Бикини Жените собираат секси прашка без грб цврст Сплит костим за Капењекарактеристики : материјал : 82% Најлон, 18% спандекс,изработен Од полиестер, Мека И дише, еластична мазна ткаенина, Удобни женски бикини костими За капење Кои брзо се сушат.Печатење и стил на плажа, привлечни очи, прават атрактивен и зачудувачки изглед.Повод : Совршен За меден месец, вокација на плажа, забава во базен, активности за пливање и летен одмор прилагодливите ремени за шпагети и градникот со склекови со полнење, обезбедуваат максимална поддршка.Рачно Миење и Закачување Суво. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило.Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Најлондекорација : Должина На Необлекување : Редовен Тип На Шема : Гроздобер Стил На Печатење : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Костими За Капење (Кои Содржат Подлога За Градите) Bust S68cm/26.77"21cm/8.27"78cm/30.71"M72cm/28.35"22cm/8.66"82cm/32.28"L76cm/29.92"23cm/9.06"86cm/33.86"Size : SWaist : 68cm/26.77"Должина На Панталони : 21см/8.27"Под Биста : 78см/30.71"Големина : Мваист : 72см/28.35"Должина На Панталони : 22см/8.66"Под Биста : 82см/32.28"Големина : Лваист : 76см/29.92"Должина На Панталони : 23см/9.06"Под Биста : 86см/33.86" костим за Капење жени. Костим за капење прикривање за жени. Плус големина костим за капење за жени. Едно парче костим за капење жени. Лесна и брза сува ткаенина.

R

Им се допаѓа и на купувачите