.

.

CAICJ Костим За Капење За Девојки Девојка Шпагети Ремен Вратоврска Боја Бикини Костими За Капење Црна, XXL

CAICJ Костим За Капење За Девојки Девојка Шпагети Ремен Вратоврска Боја Бикини Костими За Капење Црна, XXL

DEN 0.33
Износ

Плус Големина Костими За Капење За Жени Дводелни Костими За Капење Долги Врвови На Резервоарот За Торзо со Машки Шорцеви Женски Костуми за Пливање 1x. Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секси, Каузална. Што ќе добиете : 1 Сет Костими за Капење. 80%Полиестер, 20%Спандекс. Триаголник Бикини Врвот. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Совршен за лето, забава на плажа, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, солариум и така натаму. Повод : Секојдневен,пливање, плажа, спорт, јога, сончање,забава во базен итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите