.

.

Жени Две Еднобојни Костими За Капење Сплит Лента Челик Поддршка Костим За Капење Бикини Костим За Капење Облека За Плажа Обложена Високо Чекано Бикини Жени Дното Б

Жени Две Еднобојни Костими За Капење Сплит Лента Челик Поддршка Костим За Капење Бикини Костим За Капење Облека За Плажа Обложена

DEN 2.00
Износ

Женски Дводелни Еднолични Костими За Капење Костими За Капење Со Сплит Лента Челик За Поддршка Костим За Капење Бикини Костим За Капење Облека За Плажа Поместена. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 128гр. големина На Пакетот : 25х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Биста : 88см/34.65" Половината : 66см/25.98" Горната Должина : 17см/6.69" Должина На Панталоните : 24см/9.45"Големина : М Биста : 92см/36.22" Половината : 70см/27.56" Горната Должина : 18см/7.09" Должина На Панталоните : 25см/9.84"Големина : Л Биста : 97см/38.19" половината : 75см/29.53" врвна должина : 19см/7.48" должина на панталони : 26см/10.24" совети за нега на облека : препорачајте со миење раце Одделно со ладна вода; не пеглајте; не сушете чисти; Не користете. ПОВОД : Комплети За Бикини за Пливање, Плажа, Базен, Тропски Одмор, Одбојкарски Спорт, Меден Месец, Крстарење, Капење, Одморалишта или Други Водени Активности. Тоа Е Исто Така Убав Подарок За Мама, Сопруга, Девојка Или Жени Што Ги Сакате. Женски Костими За Капење / Костим За Капење За Жени / Бикини Со Висок Струк / Дводелен Костим За Капење За Жени / Врв Со Прилагодлив Ремен За Шпагети / Отстранлив Мек Градник Обложен / Без Долна Жица / Дно За Бикини Со Висок Пораст / Класична Цврста Боја. Овој Костим За Капење Се Одликува Со Прилагодливи Ремени За Рамо И Отстранлив Градник Поместен, Нежно Покријте Го Телото. И Високиот Дизајн На Дното На Бикини Со Висок Стил На Сечење, Прави Да Изгледате Тенок И. Изработен Е Од Мека Ткаенина Со Висока Економичност Што Брзо Се Суши, Добра Еластичност И Пропустливост, Доволно Удобна И Издржлива За Долготрајна Употреба. Тоа е Дводелен Костим за Капење За Сите Ваши Водени Активности.

R

Им се допаѓа и на купувачите