.

.

Сина Бикини Сплит Рампа Облека За Плажа Бикини Костим За Капење Комплет Женски Завој Костими За Капење Склекови Костими За Капење Сиви Бикини Врвни Породилни Кост?

Сина Бикини Сплит Рампа Облека За Плажа Бикини Костим За Капење Комплет Женски Завој Костими За Капење Склекови Костими За Капење

DEN 3.00
Износ

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Пол : Тип На Женска Шема : специфичниот пакет за Цврстина вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога За Градите)Прилика : Дневно, базен,Сеаноте : Материјал : Полиестер1.Моден моден костим за капење, облечен во мистериозна фигура.Должина на облека : Редовна Декорација : никој ве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) 2.Секој ден убава плажа, јас ќе ви се допадне!Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставкитезабележете : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Користете слична облека за да ја споредите со големинитесезона : Летен Стил : , Каузалнагринг Бикини Задници Каки Бикини Женски Бели Бикини Женски Бели Бикини Долни Женски Долни Бикини Со Висок Струк Женски Тиркизни бикини Табела : . Големина : С Биста : 59-89см/23,23-35,04" Половината : 53-73см/20,87-28,74" : 56-86см/22,05-33,86" Чаши : А/Бсајз : М Биста : 64-94см/25,20-37,01" Половината : 58-78см/22,83-30,71" : 65-95см/25,59-37,40" чаши : б/Цсизе : л биста : 69-99см/27,17-38,98" половината : 63-83см/24,80-32,68" : 74-104см/29,13-40,94" чаши : ц/дзизе : xl биста : 74-104см/29,13-40,94" половината : 68-88см/26,77-34,65" : 83-113см/32,68-44,49" чаши : д/езизе : ххл Биста : 79-109см/31,10-42,91" половината : 73-93см/28,74-36,61" : 92-122см/36.22-48.03" чаши : е/ф/г сезона : лето. Пол : Жени. Стил : , Каузална. Точка Специфики. Ве молиме контактирајте не веднаш ако имате какви било проблеми, не барајте враќање на средствата веднаш. Вашата соработка е многу ценета.

R

Им се допаѓа и на купувачите