.

.

Костим за капење Бикини Костим За Капење Женски Еднорамен Висок Струк Еднобојна Метална Тока Тенок Костим За Капење

Костим за капење Бикини Костим За Капење Женски Еднорамен Висок Струк Еднобојна Метална Тока Тенок Костим За Капење

DEN 271.84
Износ

Костим за капење Бикини Костим За Капење Женски Еднорамен Висок Струк Еднобојна Метална Тока Тенок Костим за Капење. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 160гр. големина На Пакетот : 35х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Бандо Бикини Бели Јога Шорцеви Бикини Фустан Големина шема : . Големина : С Биста : 64-68см/25,20"-26,77" Половината : 48-52см/18,90" : 68-72см/26,77"-28,35"Големина : М Биста : 68-72см/26,77"-28,35" Половината : 48-52см/18,90" : 72-76см/28,35"-29,92"големина : л биста : 72-76см/28,35"-29,92" половината : 48-52см/18,90" : 76-80см/29,92"-31,50 стилови обезбеди дополнителна поддршка која и помага да се дефинираат криви бикини фустан Костим За капење Против долги шорцеви бокс шорцеви обвивка костим за капење. Бидете Подготвени За Забава На Сонце Кога Ќе Ги Носите Овие Стилски Танкини Костими За Капење Со Тркачки Грб На Сите Ваши Летни Настани! Машки Шорцеви Со Патент Машка Долна Кошула Фустан Шорцеви Јога Шорцеви Облека За Капење. Материјал : , Дише, Удобен, пријателски за Кожата и Мек. Оваа Боја Блок Туника Блузи Ви Држи Удобно Во Текот На Летото, Додека Сеуште Изгледа Добро. Бикини Долна Облека Неонски Шорцеви Црвен Костим За Капење Кристал Бикини Колено Шорцеви. Поради Различната Резолуција на Компјутерот ,може да Има Одредена Разлика во Бојата. Неонски Розова Бикини Неонски Жолта Бикини Врвот Шорцеви Во Собата Бикини И Танга Мрежа Бикини.

R

Им се допаѓа и на купувачите