.

.

Жените Бикини Со Висок Струк Притискаат Два Костими За Капење Гроздобер Костим За Капење Два Ретро Ручани Бикини Со Висок Струк

Жените Бикини Со Висок Струк Притискаат Два Костими За Капење Гроздобер Костим За Капење Два Ретро Ручани Бикини Со Висок Струк

DEN 1.33
Износ

Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Цврст. Стил : , Каузална. Што добивате : 1 Комплет Костими За Капењеамерикански Костим За Капење Женски Врвови За Костими За Капење За Жени Големи Бисти Женски Костими за Капење со Табела Со Кратки Димензии : . Големина : С Под Биста : 68-78см/26,77-30,71" Половината : 68-78см/26,77-30,71" : 80-90см/31,50-35,43" Должина На Дното : 28см/11,02"Големина : М Под Биста : 72-82см/28,35-32,28" Половината : 72-82см/28,35-32,28" : 84-94см/33,07-37,01" должина на дното : 29см/11,42"големина : л под биста : 76-86см/29,92-33,86" половината : 76-86см/29,92-33,86" : 88-98см/34,65-38,58" должина на дното : 30см/11.81"големина : xl под биста : 80-90см/31.50-35.43" половината : 80-90см/31.50-35.43" : 92-102см/36.22-40.16" Должина На дното : 31см/12.20"големина : xxl под биста : 84-94см/33.07-37.01" половината : 84-94см/33.07-37.01" : 96-106см/37.80-41.73" должина на дното : 32см/12.60" Течни Печатени Резервоари Топ мода и ретро цветни печати покажуваат Дека Сте Привлечни и Стилски. Ако Сакате Лабаво Вклопување, Ве Молиме Изберете Нормална Големина, Ако Сакате Горниот Дел Да Биде Помал И Пократок, Ве Молиме Изберете Големина Помала. Моделот На Сликата Носи Големина С. 84% Полиестер, 16% Спандекс, Повлечете Го Затворањето, Машинско Перење. Машките Шорцеви Долните Танкини Костими За Капење Со Машки Шорцеви Обезбедуваат Повеќе Од Соодветна Покриеност, Што Ќе Ве Задржи Да Се Чувствувате Безбедно, Високиот Еластичен Појас Може Да Го Покрие Стомакот И Да Направи Да Изгледате Потенок. Гроздобер Печатење Црни Двојни Ремени Танкини Врвни Костими За Капење. Лабавиот Костим За Капење Прилагодливите Ремени За Рамо И Отстранливите Поместени Чаши Нудат Голема Поддршка И Прилагодено Вклопување. Врвот Е Лабаво Вклопување И Добро Го Крие Стомакот. Одлично За Долга Жена.

R

Им се допаѓа и на купувачите