.

.

Женски-Крзно ' Краток Елек Без Ракави Елек Тело Потопла Јакна Палто Надворешна Облека Костими За Капење Бикини Сет

Женски-Крзно ' Краток Елек Без Ракави Елек Тело Потопла Јакна Палто Надворешна Облека Костими За Капење Бикини Сет

DEN 1.67
Износ

Добредојдовте Во Продавницата ХУАНБАИ. Сите производи во нашата продавница се сосема нови со загарантиран квалитет. Ве молиме слободно купете!. Топол совет : пред да нарачате за купување, задолжително погледнете ја спецификацијата за големината на бојата. Избегнувајте добивање погрешна големина и враќање на средствата. Сите наши производи за облека одговараат На кинеската големина, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини или описот на соодветната големина.Ви благодариме за вашата поддршка!!. . Сезона : Aut, Зима Пол : Женска Јака : Качулка Повод : Дневен, Секојдневен, Спортски Материјал : Тип На Памучна Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневен, Дневен Фит : Одговара На Големини Должина На Ракавот : Долга Дебелина На Ракавот : Стандардно Што Добивате : 1 Компјутер Женски Блузимала Јакна За Женски Џемпер женска табела : . Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 6 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 32 Биста : 90см/35.43" Рамо : 37см/14.57" Должина : 84см/33.07"Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 8 Големина НА ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Рамо : 38см/14.96" Должина : 84см/33.07"Големина : Л Големина На САД : 8 Велика Британија Големина : 10 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 36 Биста : 98см/38,58" рамо : 39см/15,35" должина : 84см/33,07"големина : xl големина на сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 12 големина на еу : 38 БИСТА : 102см/40,16" рамо : 40см/15,75" должина : 84см/33,07"големина : xxl Големина На Сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 14 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 40 БИСТА : 106см/41.73" рамо : 41см/16.14" должина : 84см/33.07" карактеристики : уникатноста на ова женско КРЗНО', Кратка качулка Без ракави, Потопла облека од јакна од Елек е тоа што е и привлечна и може да го задоволи вашето секојдневно носење. Користете Ја Вашата Имагинација, Носењето На Овој Капут Ќе Ве Направи Попривлечни. 32 Јакна За Жени Палто Плус Големина Жени. Дизајн Стил : . Без Разлика Дали Го Носите Во Зима Илиumn, Го Носите Сами Или Со Чевли И Додатоци, Ќе Имате Поинакво Визуелно Искуство. Нашиот Капут Е Погоден За Многу Прилики И Е Удобен За Носење. Во Деталите Има Чувство За Дизајн, А Овој Капут Ќе Биде Многу Темпераментен. . И Јакна Жените Заврши Капут Жени. Повод : Многу, погоден За Секојдневно Носење,Дома,На отворено,Работа,Улица,Шопинг,Спорт,Забава, ви овозможува Да Ги Привлечете Очите на Луѓето Во Секоја Пригода Меки Џемпери Женски Кревет Јакна Постари Жени. Големина : Ве Молиме Погледнете Ја Сликата Подолу За Детална Големина ,Оваа Големина Е Азиска Големина Жени Палта Полиестер Јакна Жени. Материјал : Полиестер,Супер Мека Ткаенина, Лесната И Удобна Ткаенина Може Да Ве Натера Да Го Почувствувате Шармот На Овој Капут На Отворено Мајстор Женски Јакна Теал Јакна Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите