.

.

Хеи_к Женски Сплит Печатење Бикини Секси Костим За Пливање Со Влошки За Градник И без покривање На Костими За капење Од Челичен Градник 

Хеи_к Женски Сплит Печатење Бикини Секси Костим За Пливање Со Влошки За Градник И без покривање На Костими За капење Од Челичен

DEN 3.33
Износ

Женски Бикини Со Поделен Принт Секси Костим За Пливање Со Влошки За Градник и Без Челик проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. карактеристики : 1. Многу е погоден за одмор на плажа, основна фитнес за вода, забава во базен и други прилики.2. Дизајнот е супер шармантен, секси и модерен. Костимот за капење може да ги направи вашите облини посиметрични и поудобни. Тоа е и допадливо. Можете да ја покажете вашата слика 3. Покажете ја совршената крива на фигурата, целата е совршена4. Предлог за перење : миење раце во ладна вода,. Погоден за повеќето прилики, како што се плажа, крајбрежје, базен, топла пролет, летна забава и јога5. Ве молиме проверете ги деталите за големината на сликата пред да ја купите. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-2 см, ви благодарам информации за производот : Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : дневно, базен, морски материјал : Најлон, Спандекс Должина : редовен стил : секси, модерен пакетот вклучува : 1 Swimsuit Size Bust Waist Hip S68-96cm/26.77-37.80"65-92cm/25.59-36.22"80-100cm/31.50-39.37"M72-100cm/28.35-39.37"69-96cm/27.17-37.80"84-104cm/33.07-40.94"L76-104cm/29.92-40.94"73-100cm/28.74-39.37"88-108cm/34.65-42.52"XL80-108cm/31.50-42.52"77-104cm/30.31-40.94"92-112cm/36.22-44.09"XXL84-112cm/33.07-44.09"81-108cm/31.89-42.52"96-116cm/37.80-45.67" / висококвалитетна ткаенина, еластична, про-кожа, мека и удобна за носење. Одлики : Allover печатење ;ucење напред со клучалка. За Големината : можете да поставите нарачка според податоците за големината што ги даваме. Прилика : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите.

R

Им се допаѓа и на купувачите