.

.

Костим За Капење Женски Моден Цветен Принт Шуплив Костим За Капење Бикини Костими За Капење Патент Со Долги Ракави Костим За Капење

Костим За Капење Женски Моден Цветен Принт Шуплив Костим За Капење Бикини Костими За Капење Патент Со Долги Ракави Костим За

DEN 271.84
Износ

Големина : М Биста : 70см/27.56" Половината : 66см/25.98" Ракав : 61см/24.02" Должина : 68см/26.77" Големина : Л Биста : 74см/29.13" Половината : 70см/27.56" Ракав : 62см/24.41" Должина : 69см/27.17" Големина : XL Биста : 78см/30.71" половината : 74см/29.13" ракав : 63см/24.80" должина : 70см/27.56" женски моден принт шупливо Парче костим за Капење секси Бикини Костими За капење патент со долги ракавикарактеристики : 82% најлон, 18% Спандекс, ткаенина со дизајн, удобна И погодна ЗА Жени И ДЕВОЈКИ.Женски танкини костим за капење со течен резервоар : врвните карактеристики на изгубениот проток на танкини со дизајн на тркалезен врат нудат одлична покриеност и го кријат вашиот стомак; отстранливите градници за склекови со поместување ви обезбедуваат цврста поддршка и обликување.Атлетски Костими За Капење : овие гроздобер костими за капење можат да одговараат на повеќето прилики одлични, забава на базен на плажа, пролетна бања или какви било други водени прилики.Цврсти црни танкини со дизајн, го покажува вашето витко тело, мода и шармантно.Повеќе големини за да изберете ОД : S-XL.ве Молиме изберете ја најсоодветната големина според деталниот водич за мерење на големината. Ако некое прашање, ве молиме да се чувствуваат да ме контактирате во секое време!Дно За Слабеење Момчиња : костимите за капење танкини со машки шорцеви обезбедуваат повеќе од соодветна покриеност, што ќе ве задржи да се чувствувате безбедно, високиот еластичен појас може да го покрие стомакот и да направи да изгледате потенок.Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен,Морски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Облека Со Патент : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Секси,Каузалност Што добивате : 1 еез избор На Костими за Капење за летна плажа,базен,СПА ЦЕНТАР, Солариум, уникатен дизајн. Костимите за капење се погодни за одмор, пливање, базен, плажа, нуркање и жешка летна забава. женски костими за капење. бикини сетови за жени. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам . Секојдневно Направено Подобро : Ги Слушаме Повратните Информации Од Клиентите И Го Дотеруваме Секој Детал За Да Обезбедиме Квалитет,Вклопување И Удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите