.

.

Костими За Капење За Жени Мода Конзервативен Градиент Лента Големи Плажа Облека Бикини

Костими За Капење За Жени Мода Конзервативен Градиент Лента Големи Плажа Облека Бикини

DEN 2.33
Износ

Големина : Л Биста : 91-96см/35,83-37,80" Половината : 71-76см/27,95-29,92" Колк : 96-101см/37,80-39,76" Големина : XL Биста : 96-101см/37,80-39,76" Половината : 76-81см/29,92-31,89" Колк : 101-106см/39.76-41.73" големина : xxl биста : 101-106см/39.76-41.73" половината : 81-86см/31.89-33.86" Колк : 106-111см/41.73-43.70" Големина : xxxl биста : 106-111см/41.73-43,70" половината : 86-91см/33,86-35,83" колк : 111-116см/43,70-45,67" големина : ххххл биста : 111-116см/43,70-45,67" половината : 91-96см/35,83-37,80" колк : 116-121см/45.67-47.64" женски моден конзервативен градиент лента голема Плажа облека бикини точка специфики пол : жени сезона : лето повод : дневно,базен ,морски материјал : полиестер декорација : нема должина на облека : редовен ТИП на шема : печатење сонце, плажа, фантастичен морски пејзаж, И убава вас, сѐ Останува слободно време и хармоничен погоден за јахти, пливање, плажа, одмор, Итн пакетот Вклучува : 1 сет жени бикини шаблони на вистинската ставка може малку да се разликуваат од големината на фотографијата биста половината хип ххххл 111-116см/43.70-45.67" 91-96см/35.83-37.80" 116-121см/45.67-47.64" Големина : ххххл Биста : 111-116см/43.70-половината од 45,67" : 91-96см/35,83-37,80" колк : 116-121см/45,67-47,64" костими за капење за жени. костим за капење за жени 2 парче бикини. Материјал : 82% Најлон, 18% Спандекс. Еластан, Убав и густ материјал, многу мек и растеглив. Тоа е добар костим за капење за сите ваши активности во вода. Разноврсна Пригода : сетот за бикини е одличен за летно сурфање, пливање на плажа или други активности на внатрешна и надворешна вода. Женски Костими За Капење Едноделни Костими За Капење Атлетски Тренинг Костими За Капење За Контрола На Стомакот. Изработена од мека ткаенина со добар квалитет за брзо сушење, добра еластичност и пропустливост, удобна и издржлива за долготрајна употреба. Упатство за големина-Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата Детална Табела со Големини под описот на производот Или Последната Слика На Производот пред Да Ја Купите. Совети : Боите Може Да Изгледаат Малку Поинакви Преку Веб-Страница Поради Резолуцијата На Компјутерската Слика и Поставките на Мониторот.

R

Им се допаѓа и на купувачите