.

.

Женски Костим За Капење Мода Лабава Цветни Печати Висок Половината Сплит Костим За Капење Бикини

Женски Костим За Капење Мода Лабава Цветни Печати Висок Половината Сплит Костим За Капење Бикини

DEN 319.84
Износ

Големина : С Биста : 84-88см/33,07-34,65" Половината : 68-72см/26,77-28,35" Колк : 88-92см/34,65-36,22" Големина : М Биста : 88-92см/34,65-36,22" Половината : 72-76см/28,35-29,92" Колк : 92-96см/36,22-37,80" големина : л биста : 92-96см/36,22-37,80" половината : 76-80см/29,92-31,50" колк : 96-100см/37,80-39,37" големина : xl биста : 96-100см/37,80-39,37" половината : 80-100см/37,80-39,37" 84см/31.50-33.07" колк : 100-104см / 39.37-40.94 " женски моден лабав цветен принт со висок струк сплит костим за капење бикини специфики Пол : Женска Сезона : летна пригода : дневно,базен ,морски материјал : Полиестерска Декорација : нема должина на облека : редовен тип на шема : печатење вградени влошки за градите, Без Долна жица сонце, плажа, фантастичен морски пејзаж, и убава вас, сѐ останува слободно време и хармоничен погоден за јахти, пливање, плажа, одмор, итн пакетот вклучува : 1*женските модели на бикини на вистинската ставка може малку да се разликуваат од фотографијата 80% Чинлон,20% спандекс. Карактеристика : Меки отстранливи влошки, v деколте, ракав за возбуда, крст крст, Преден исечок, рушени детали на половината, v назад, целосно наредени, скромни, но ласкави костими за капење. Отстранливите влошки за градник и дизајнот на предниот крст додаваат потпори за биста и ја туркаат бистата нагоре. Ракавот со возбуда прави рацете да изгледаат потенки. Направете да изгледате поелегантно. V вратот и V назад совршено покажуваат кривини на вратот и грбот, дизајнот на исечокот напред додава малку флерт и е модерен за овој класичен едноделен костим за капење. Симпатичен едноделен костим за капење за жени е пренесен во долгата област на торзото, нудејќи одлична контрола на стомакот и силуета за слабеење. Материјал : мазната ткаенина е еластична, мека и удобна, обезбедувајќи уживање во носењето.

R

Им се допаѓа и на купувачите